
Chorų festivalis „Dainų mozaika“
Gegužės 11 d. Elektrėnų meno mokylos Jaunių choras (vad. A. Balnionytė-Grajevskė, koncertmeisterė G. Garmašaitė) dalyvavo chorų festivalyje „Dainų mozaika“ vienoje geriausių Lietuvos koncertų salių –
Įrašų archyvas

Gegužės 11 d. Elektrėnų meno mokylos Jaunių choras (vad. A. Balnionytė-Grajevskė, koncertmeisterė G. Garmašaitė) dalyvavo chorų festivalyje „Dainų mozaika“ vienoje geriausių Lietuvos koncertų salių –

Š. m. gegužės 10 d. mūsų mokyklos mokinė Livija Zakarevičiūtė (mokyt. K. Dabravolskaitė) dalyvavo Kauno technologijos universiteto ir Kauno 1-osios muzikos mokyklos organizuotame I Respublikiniame

Gegužės mėn. 3 d. Švč. Mergelės Marijos Kankinių Karalienės bažnyčioje įvyko II-asis Elektrėnų vargonų muzikos festivalis. Šio renginio idėjos autorė ir organizatorė Rūta Striškaitė, koncertą

Gegužės 4 d. Kauno technikos universiteto III rūmuose vyko II respublikinis pianistų konkursas „Piano ambitus“, kuriame dalyvavo mokytojos O. Navickienės mokinės Barbora Radvilaitė 2 kl.

Gegužės 3 d. Utenos meno mokykloje vyko Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Mažieji talentai 2019“, kuriame dalyvavo mokytojos A. Merkienės jaunasis akordeonistas, IV kl. mokinys Jonas

Saulutė kopia vis aukštyn, dienos ilgėja ir šiltėja, gamta atgimsta… Šiame nuostabiame laikotarpyje Elektrėnų meno mokykloje kasmet vyksta respublikinis fortepijoninių ansamblių konkursas „Skambinu su draugu“.

Balandžio 19 d. Alytuje vyko II Respublikinis akordeonistų festivalis – konkursas „Aš ir akordeonas“ 2019, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos jaunieji akordeonistai Aleksas Eitminavičius III kl.,

Balandžio mėn. 12 d. Birštono meno mokykloje vyko III respublikinis mažųjų pianistų etiudų konkursas „Bėgantys pirštukai“, kuriame dalyvavo mokyt. Onos Navickienės IV kl. mokinė Emilija

Pritaikymas neiįgaliesiems