
„Skambinu su draugu“ 2018
2018 m. balandžio mėn. 27 d. Elektrėnų meno mokykloje įvyko XVIII Respublikinis fortepijoniniųansamblių konkursas „Skambinu su draugu“.Šiais metais atvyko 112 jaunųjų pianistų ir 53 jų
Įrašų archyvas

2018 m. balandžio mėn. 27 d. Elektrėnų meno mokykloje įvyko XVIII Respublikinis fortepijoniniųansamblių konkursas „Skambinu su draugu“.Šiais metais atvyko 112 jaunųjų pianistų ir 53 jų

Balandžio 20-21 dienomis Suvalkų muzikos mokykloje (Lenkija) vyko III tarptautinis akordeonistų konkursas, kuriame dalyvavo ir puikiai pasirodė trys jaunieji Elektrėnų meno mokyklos akordeonistai: Jonas Baublys

Balandžio 16 d. Daugpilio kultūros centre (Latvija) vyko XVI tarptautinis akordeonistų – solistų konkursas « Naujene – 2018 », kuriame dalyvavo ir puikiai pasirodė mūsų

Balandžio 17 d. Elektrėnų meno mokykloje įvyko koncertas – susitikimas su darželio ,,Žiogelis” ugdytiniais ,,GARSŲ IR SPALVŲ ŠALYJE”. Vaikučiai lankėsi dailės klasėse, kur darbelius pristatė

2018 m. balandžio 13 d. Prienų meno mokykloje vyko III respublikinis akordeonistų konkursas ,,Muzikinė mozaika 2018“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.Mūsų mokyklą atstovavo: Matas

2018 04 12 Elektrėnų meno mokykloje koncertavo XXVII TARPTAUTINIO JAUNŲJŲ MUZIKŲ FESTIVALIO „KAUNAS 2018“ dalyviai:CARMEN GEUTJES (fortepijonas, Vokietija)KLĖJA KAŠUBAITĖ (fortepijonas, Lietuva)DOMINYKA NORBONTAITĖ (fortepijonas, Lietuva).

SVEIKINAME!Lietuvos nacionalinio akordeonistų konkurso „Šiauliai 2018“ dalyvius:Elektrėnų meno mokyklos III kl. mokinį Joną Baublį, kuris savo kategorijoje (A10) apdovanotas II vietos Laureato diplomu , bei

Elektrėnų meno mokyklos Jaunučių ir Jaunių chorai (vad. Asta Balnionytė) balandžio 7 dieną dalyvavo Kauno Palaimintojo J. Matulaičio parapijos bažnyčioje vykusiame respublikiniame vaikų ir jaunimo

Pritaikymas neiįgaliesiems