
Muzikinė popietė „Stambios formos žavesys”
Gegužės 27 d. mokykloje vyko muzikinė popietė „Stambios formos žavesys“. Koncertą vedė mokytojos Ona Navickienė ir Daiva Niccolini, skaidres paruošė mokytoja Lauryna Lankutytė. Fortepijono
Įrašų archyvas

Gegužės 27 d. mokykloje vyko muzikinė popietė „Stambios formos žavesys“. Koncertą vedė mokytojos Ona Navickienė ir Daiva Niccolini, skaidres paruošė mokytoja Lauryna Lankutytė. Fortepijono

Dar viena sėkmė! Gegužės 25 d. Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijoje vyko I tarptautinis konkursas – festivalis „Amicitia sonans 2019“ („Skambanti draugystė“). Šį konkursą

Sveikiname Elektrėnų meno mokyklos Jaunučių chorą š. m. gegužės 18 d. dalyvavusį kasmetiniame tarptautiniame chorų festivalyje-konkurse „Mūsų dainose“ Vievyje ir pelniusį III vietą.

Gegužės 21 d. Elektrėnų meno mokyklos mokiniai dalyvavo renginyje „Klasicizmas dailėje ir muzikoje“. Šio renginio sumanytojos – mokytojos Ona Navickienė ir Rasa Rakauskienė. Skaidres

Gražią, pavasarišką, lietumi kvepiančią gegužės 18 dieną į Kauno filharmoniją rinkosi jaunieji pianistai iš Lietuvos meno ir muzikos mokyklų. Čia vyko IV respublikinis jaunųjų pianistų

Š. m. gegužės 13 d. EMM jaunieji akordeonistai koncertavo Elektrėnų pradinėje mokykloje. Netradicinę pamoką – koncertą vedė mokytoja Kristina Dabravolskaitė, kuri pristatė mažiesiems klausytojams akordeono

Gegužės 11d. Viktorija Šablinskaja 2kl. (Mokyt. L. Lankutytė) dalyvavo IX-ajame jaunųjų muzikos atlikėjų festivalyje „Piešiu muziką“, kuris vyko Vilniaus kolegijoje. Šiame festivalyje ne tik reikėjo

Sveikiname mūsų mokyklos mokinę Liviją Zakarevičiūtę (mokyt. K. Dabravolskaitė) puikiai pasirodžius gegužės 11 d. vykusiame I respublikiniame akordeono muzikos festivalyje „Accordionissimo“ 2019 Kėdainiuose.

Pritaikymas neiįgaliesiems